.

.

New
Нова 18 инчен Тркала Ранец Деца Количка Училиште Кеси Лаптоп Мултифункционален Тркала Bookbag Патна Торба за Деца и Ученици

Нова 18 инчен Тркала Ранец Деца Количка Училиште Кеси Лаптоп Мултифункционален Тркала Bookbag Патна Торба за Деца и Ученици

DEN 3346.00
DEN 6691.20

Стока
Достапно.

Ние ќе ги прогласи сите производи како Подарок или Примерок со ниска вредност, па за да се избегне Данок воскресна од Царинската управа. Ако неочекувана добивка (ретко се случува), е наплатена во вашата локална царина, тоа е на купувачот одговорност да се справи. Плаќање и Безбедноста Можете да платите со Visa, Master Card, Банкарски трансфер, Western Union итн. Понекогаш ќе добиете попуст кога вкупната вредност до одреден износ.
Испорака : * Производи ќе бидат испорачани во рок од 2-3 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 15-25 дена во испорака во зависност од вашата област. Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони и Врв време * Ако ви треба Брзо расте, Ems/Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ е исто така достапен со дополнителни превозот цена. Уплатата е само објави на доставувачот откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Ние го прифаќаме само ЗАЧУВАМ плаќање преку Aliexpress кој е безбеден за купувачот и продавачот. Благодарам многу.

Детали

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Затворање Тип:
Патент
Материјал Состав:
Полиестер
Објектот Висина:
46cm
Бренд Име:
ZIRANYU
Објектот Должина:
32cm
Тип:
Тркала Торба
Број На Модел На:
AMM495
Објектот Тежина:
2.3kg
Пол:
Девојки
Објектот Ширина:
21cm
Шаблон Тип:
Флорални
Главен Материјал:
Најлон
Свеж

Избор на клиенти