.

.

New
Моден Најлон Училиште Кеси за момчиња Бренд Мажите Ранец ортопедски училишниот ранец тинејџери Ранци детска книга торба mochila

Моден Најлон Училиште Кеси за момчиња Бренд Мажите Ранец ортопедски училишниот ранец тинејџери Ранци детска книга торба mochila

DEN 1554.00
DEN 1872.00

Стока
Достапно.


започнете
крајот
Повеќе производи, ве молиме кликнете тука:
https : //www.aliexpress.com/store/top-rated-products/739567.html?spm=2114.12010608.0.0.tzr7 GB&tracelog=topselling_tab

Детали

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Шаблон Тип:
Маскирна
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Висина:
40cm
Материјал Состав:
Најлон
Објектот Тежина:
0.76kg
Објектот Должина:
31cm
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
7798
Бренд Име:
ZHIERNA
Објектот Ширина:
13cm
Главен Материјал:
Најлон
Пол:
Момчиња
Свеж

Избор на клиенти