.

.

New
FORUDESIGNS Децата Училишни Торби Симпатична Бостон Terrier Печати Schoolbags за Деца Момчиња Милениче Dop Кутре Ранец за Тинејџери Mochila

FORUDESIGNS Децата Училишни Торби Симпатична Бостон Terrier Печати Schoolbags за Деца Момчиња Милениче Dop Кутре Ранец за Тинејџери

DEN 861.00
DEN 1103.52

Стока
Достапно.

Ве молиме заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. FORUDESIGNS е посебна и надвор од обичните . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги
.
Тука, можете да изберете било производ, во секое време, а сепак ви се допаѓа! Во нашата продавница,ние исто така, обезбеди пад на превозот и трговија на големо услуги
За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 1-2 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас
Повратна информација 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Тоа е неверојатно процесот на креативни неверојатни произведува за вас.
За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер.

Детали

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Тежина:
400g
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
14cm
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
28cm
Материјал Состав:
платно ранец
Број На Модел На:
H0605
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Пол:
Момчиња
Објектот Висина:
44cm
Објектот:
Детето bookbag
Шаблон Тип:
3D животни училишниот ранец
Главен Материјал:
300D полиестер
боја:
како на сликата можете да ја видите
Пол:
Момчиња Девојчиња Училиште Кеси
пакување:
поли торба за секое парче
Стил:
Зоолошката Градина Животните Schoolbag
Свеж

Избор на клиенти