.

.

New
FORUDESIGNS Мода Деца Училиште Торба Деца Ранец Прилагодите Вашиот Модел Или Слика за Детска Книга Schoolbag Назад Пак Mochilas

FORUDESIGNS Мода Деца Училиште Торба Деца Ранец Прилагодите Вашиот Модел Или Слика за Детска Книга Schoolbag Назад Пак Mochilas

DEN 815.52

Стока
Достапно.

Ве молиме заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад.
FORUDESIGNS е уникатен бренд каде што луѓето може да се прилагодите,купи и препродаваат производи.Тоа е неверојатно процесот на креативни неверојатни произведува за вас.
За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги
.
Тука, можете да изберете било производ, во секое време, а сепак ви се допаѓа! Во нашата продавница,ние исто така, обезбеди пад на превозот и трговија на големо услуги
За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 1-2 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере. Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање.ве молиме во вид преовладува.(празници може да биде продолжен) стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори.

Детали

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Должина:
26cm
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цртан филм
Објектот Тежина:
250g
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
31cm
Објектот Ширина:
10cm
Број На Модел На:
F
Материјал Состав:
300D
Објектот:
Децата schoolbag
Стил:
дете на училиште кеси
боја:
како на сликата прикажани
Шаблон Тип:
го прилагодите вашиот сопствен модел рамо училиште торба
Пол:
Училиште кеси за мали девојчиња момчиња
Пакување:
на polybag за секое парче
е-прилагодена:
Yes
Производ Статус:
Акции
Име:
Училиште Торба за Деца
Свеж

Избор на клиенти