.

.

New
Долг Ракав Јапонски Кореја Девојки Училиште Униформа Студентите Одговараат На Кампус, Студентски Униформи Женски Поморски Колеџ Стил Морнар Униформи

Долг Ракав Јапонски Кореја Девојки Училиште Униформа Студентите Одговараат На Кампус, Студентски Униформи Женски Поморски Колеџ

DEN 2166.00
DEN 2304.00

Стока
Достапно.


Проверете ги вашите item(s) лице во лице со курирска на персоналот пред да го потпишете, одбегнувајте вашиот точка(а) во
пакет да бидат украдени или променета од Експрес Компанија или Сопствен персонал, откако потпиша, тоа покажува
вашиот item(s) е во ред, ние не сме одговорни за било каква загуба за овие два случаи погоре.^ Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница Линк :
Големина на табелата (референца) Единица cm (1cm=0. Плаќање : · Ние го прифаќаме Зачувам метод на плаќање.
· Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.39 in)
За нас :
· Ние сме во моментов се специјализирани во различни стил на носење.
Превозот
1 Предмети ќе биде предаден во рок од 1-6 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата., ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Употреба:
Училишни Униформи
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
A195
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Свеж

Избор на клиенти