.

.

New
Џ.К Јапонски Училиште морнар униформа мода училиште класа морнарица морнар училишни униформи за Cosplay девојки одговараат на 3 Компјутери / Set

Џ.К Јапонски Училиште морнар униформа мода училиште класа морнарица морнар училишни униформи за Cosplay девојки одговараат на

DEN 921.00
DEN 1151.52

Стока
Достапно.


К Јапонски Училиште морнар униформа мода училиште класа морнарица морнар училишни униформи за Cosplay девојки одговараат на 2 Компјутери / Set
За Транспорт Време : во нормални услови, Обично Русија & Европа & НАС/CA и други развиени земји може Пристигна во рок од 35 дена .
answer : ___________________________ note : Бела боја има долги ракави и кратки ракави , ве молиме имајте во предвид дека изборот
Избор А/Б/В/Д :
A =Црна 2 Buc (кошула + здолниште + шамија(Дар)
Б =Црна 2 Buc (кошула + здолниште + шамија(Подарок) + (Чорапи )
C =Бела 2 Buc (кошула + здолниште + шамија(Дар)
D =Бела 2 Buc (кошула + здолниште + шамија(Подарок) + (Чорапи ) Димензии(cm) S M L XL облека должина 53 54 55 57 облека биста 82 86 90 94 облека рамо 37 38 39 40 Здолниште Должина 33 34 35 36 Здолниште половината 62-68 64-70 66-72 68-74 ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4"-1.2") разликите поради прирачник за мерење. големина информации :
Ова е Азија големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S/M/L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара. Ви благодариме! Answer : ___________________________ Note : - Податоци постои мала грешка, Мали боја разликата не е да се избегнуваат . -Како да се избере најдобрата големина? Одберете поблиску до вашиот "рамо/Биста/половината/итн." големина, но тие не може да надмине

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Употреба:
Училишни Униформи
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Студентот униформи
Тип На Објект:
Се поставува
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти