.

.

New
Нова Англија мрежа учениците униформи Градинка децата облека костим студент униформи есен и зима облека костим

Нова Англија мрежа учениците униформи Градинка децата облека костим студент униформи есен и зима облека костим

DEN 1583.52

Стока
Достапно.

XS (100cm , за девојки/момчиња со висина 95-105cm) S (110cm , за девојки/момчиња со висина 105-115cm) M (120cm , за девојки/момчиња со висина 115-125cm) L ( 130cm, за девојки/момчиња со висина 125-135cm XL ( 140cm ,за девојки/момчиња со висина 135-145cm) XXL (150см , за девојки/момчиња со висина 145-155cm) 3 XL ( 160cm ,за девојки/момчиња со висина 155-165cm)

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Употреба:
Училишни Униформи
Пол:
Момчиња
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
Y5885623
Свеж

Избор на клиенти