.

.

New
Harajuku Стил Кварц Види Жените Едноставно Уникатен Модел на Часовникот СТП Кожа Бенд рачен часовник Vogue Секојдневен Неколку Љубовник Подарок ЌЕ@17

Harajuku Стил Кварц Види Жените Едноставно Уникатен Модел на Часовникот СТП Кожа Бенд рачен часовник Vogue Секојдневен Неколку

DEN 108.00
DEN 132.48

Стока
Достапно.

Harajuku Стил Кварц Види Жените Едноставно Уникатен Модел на Часовникот СТП Кожа Бенд рачен часовник Vogue Секојдневен Неколку Љубовник Подарок ЌЕ@17 Опис : Функција :
100% Сосема Нов!
Тип : Мода
Дисплеј : Аналогни
Движење : Кварц
Случај Материјал : Алуминиумски
Површината Материјал : Стакло Површина
Случај Дијаметар : 37mm
Бендот Материјал : Кожа СТП
Бендот Должина : 230mm
Случај Дебелина : 10мм
Отпорност на вода : Не е Водоотпорен
Тока Тип : Pin Тока
Пакетот Вклучува : 1 x Види

Детали

Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
10мм
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Легура
Бренд Име:
luxfacigoo
Движење:
Кварц
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
23mm
Број На Модел На:
Кварц Рачни Часовници
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Dial Дијаметар:
37mm
Бендот Материјал Тип:
PU
Пол:
љубителите'
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Свеж

Избор на клиенти