.

.

New
Нови 2017 Skmei Моден Бренд LED Дигитален часовник За Мажи Женска Спортски Часовници Relogio Masculino Секојдневен Фустан Дами рачни часовници

Нови 2017 Skmei Моден Бренд LED Дигитален часовник За Мажи Женска Спортски Часовници Relogio Masculino Секојдневен Фустан Дами

DEN 576.00
DEN 959.04

Стока
Достапно.


2017 Skmei Моден Бренд LED Дигитален часовник За Мажи Женска Спортски Часовници Relogio Masculino Секојдневен Фустан Дами рачни часовници Часовник Часа Пати Топла Продаде Freeshipping
Гума види бенд, меки и удобни за носење
Тоа може да го прикажува времето и датумот, со голем број за лесно читање
Погоден за мажите и жените
совршено се вклопуваат за носење, а тоа е спортот
Само едно копче, лесно да ги поставите времето и датумот
Бренд : Skmei
Луѓе : табела Унисекс
Види стил : Fashion & Повик, Отворено Спорт, ПРЕДВОДЕНИ
Достапни боја : Сина, Бела, Црна, Розова
Движење тип : Дигитален часовник
Дисплеј тип : Дигитални
Затворач тип : Pin тока
Посебни карактеристики : Датум
'

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Движење:
Дигитални
Функција:
Отпорен на вода,Авто Датум,LED дисплеј,Нуркач
Пол:
љубителите'
Број На Модел На:
1145
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
23mm
Бендот Должина:
23.5 cm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Дијаметар:
4mm
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Бренд Име:
SKMEI
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Плоштад
Случај Дебелина:
12mm
Тип На Објект:
жените рачни часовници
Бендот Со:
20мм до 29mm мажите се види
мажите рачни часовници:
мажите рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
50m led види
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
дигитален часовник
дигитален часовник:
LED Дигитален часовник
жените се види спорт:
жените се види спорт
Мажите се види Спорт:
Мажите се види Спорт
Свеж

Избор на клиенти