.

.

New
Нови WOONUN Врвот Бренд Неколку Луксузни Часовници За Љубителите на Модата Љубовник Пар Часовници Водоотпорен Shockproof Кварц Тенка Види Кожа

Нови WOONUN Врвот Бренд Неколку Луксузни Часовници За Љубителите на Модата Љубовник Пар Часовници Водоотпорен Shockproof Кварц

DEN 1055.00
DEN 1918.08

Стока
Достапно.


БРЕНД : WOONUN СТИЛ : СПОРТОТ,СЕКОЈДНЕВЕН,БИЗНИС,ОТВОРЕНО се ПРИКАЖЕ : АНАЛОГНИ ДВИЖЕЊЕ : ЈАПОНИЈА КВАРЦ ДВИЖЕЊЕ Функција : - три Атрактивни Верзии За Опција; - Напредни производствени технологии; - ЈАПОНИЈА КВАРЦ ДВИЖЕЊЕ, со батерија; - Моден Луксузен дизајн ; - Еколошки IPS Electroplating; - не ' Рѓосувачки челик backcase со Woonun логото; - Прикажете го системот на 12 часа или Авто Датум Fuction ; - 30 Метри Отпорен на Вода(ве Молиме да Не Притиснете на Било кое од Копчињата Подводни); - Обезбедување на Квалитет : една Година Гаранција Спецификација : Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Материјал : Вистинска Кожа Мажите Големина Случај Дијаметар : 3.8 cm Случај Дебелина : 0.9 cm Бенд Должина : 24cm Бенд Ширина : 2cm Жените Големина Случај Дијаметар : 2.8 cm Случај Дебелина : 0.9 cm Бенд Должина : 21cm Бенд Ширина : 1.4 cm Componets се Вклучени : -2 x WOONUN Види

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Авто Датум
Бренд Име:
WOONUN
Пол:
љубителите'
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
8036-11
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
38mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
9mm
Валентин Часовници:
Неколку часовници
Љубителите На Часовници:
види поставување
мажи жени часовници:
Пар часовници
тип 1:
reloj mujer
тип 2:
relogios masculino
Движење:
Јапонски кварц движење, со батеријата
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
30m
Карактеристики:
Прозрачна покажувачот
Свеж

Избор на клиенти