.

.

New
5pcs*M2 Плус Wi-Fi Екранот Dongle Приемник 1080P Airmirror DLNA Airplay Miracast Лесно Споделување HDMI Порт за HDTV Паметни Телефони

5pcs*M2 Плус Wi-Fi Екранот Dongle Приемник 1080P Airmirror DLNA Airplay Miracast Лесно Споделување HDMI Порт за HDTV Паметни

DEN 2237.00
DEN 2513.28

Стока
Достапно.


Далечински контролер : Поддршка преку Телефон/Labtop/Таблет КОМПЈУТЕР.4; 1 * Микро USB
Објектот големина на : 6. И вие треба да го поврзете го Адаптерот за да го објектот пред да се користат.39 во
Примачот тежина : 19g / 0.11 b/g/n 150 Mbps 2.

Детали

Бренд Име:
ZGPAX
Тип На Објект:
тв стап
Свеж

Избор на клиенти