.

.

New
Висок квалитет на САД ATSC Автомобил Дигитални ТВ Приемник Тјунер Автомобил ATSC Set Top Кутија за Автомобил dvd плеер

Висок квалитет на САД ATSC Автомобил Дигитални ТВ Приемник Тјунер Автомобил ATSC Set Top Кутија за Автомобил dvd плеер

DEN 3110.40

Стока
Достапно.

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако постои било одложување, може да биде предизвикана од лоши временски услови или прилагодено на инспекција. Следење на број ќе биде испратена до вас, откако ќе ја испраќаат вашата нарачка.
Се врати и враќање :
1. Износот што плаќаат за да нè само вклучува објектот е цената и превозот обвиненија.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Превозот до Бразил, ве молиме кажете ни за вашите даночни бројот за ИДЕНТИФИКАЦИЈА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Ние го цениме вашето разбирање и соработка. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Детали

Бренд Име:
safetyleader
Напон:
12V
Име На Модел:
М-488X
Фреквентен Опсег:
50-810MHz
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
Заменлив
Стандард:
ATSC
Автомобил Производител:
Универзална погоден за сите автомобили
Аудио Излез:
r l
Прием на чувствителност:
95dBm, -98.5 dBm
Видео излез:
V1 V2 V3 Моќ socket
Антена:
1 buc
Свеж

Избор на клиенти