.

.

New
ТВ планината Продолжување VESA Адаптерот од 200x200mm да 400x400mm за ТВ Монтажа и Следење на Носителот

ТВ планината Продолжување VESA Адаптерот од 200x200mm да 400x400mm за ТВ Монтажа и Следење на Носителот

DEN 324.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.


Продолжување VESA Адаптерот од 200x200mm да 400x400mm за ТВ Монтажа и Следење на Носителот
Сите информации се обезбедени во првобитна состојба, без било каква гаранција и може да биде малку променети во секое време, без претходна најава.

Детали

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ДС-A007
Бренд Име:
dsupport
Тип:
VESA адаптер 400x400mm
Свеж

Избор на клиенти