.

.

New
7.5 * 5.1 Инчен X-72 Висока Дефиниција Дигитални Затворен ТВ Антени 470 - 860 MHZ Antena FM Внатрешни работи

7.5 * 5.1 Инчен X-72 Висока Дефиниција Дигитални Затворен ТВ Антени 470 - 860 MHZ Antena FM Внатрешни работи

DEN 432.00
DEN 583.68

Стока
Достапно.

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Карактеристики :
HD/UHF/FM Рамен Внатрешна Антена
HDTV 1080 P, 1080i, 720 P Поддршка
Фреквентен Опсег 470-860 MHz
Поларизација : Линеарна
Целосна Бенд DTV/VHF/UHF Приемник
Отпорност : 75 Ohms
Се здобијат со 5d B (Max)
Димензии : 7. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Детали

Број На Модел На:
Антена
Бренд Име:
ALLOYSEED
Фреквентен Опсег:
470 - 860 MHz
Тип:
Внатрешна
Пакет:
No
Големина:
7.5 * 5.1
Поларизација:
линеарна
Отпорност:
75 ohms
Должина на кабел:
10ft coax кабелот вклучен
Фреквентен Опсег:
470-860 MHz
Поддршка:
HDTV 1080P, 1080i, 720P
Свеж

Избор на клиенти