.

.

New
гроздобер ретро 4 Слоеви Тутун Дробилката класичната Амстердам Метален Цинк Легура Полен Милер Наргиле Додаток билка Пушењето Мелница

гроздобер ретро 4 Слоеви Тутун Дробилката класичната Амстердам Метален Цинк Легура Полен Милер Наргиле Додаток билка Пушењето

DEN 388.00
DEN 431.04

Стока
Достапно.

Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ви благодариме за разбирањето и соработката!
Превозот :
1. Ако не сте задоволни со објектот што го наредил, не грижете се, pls контактирајте со нас прво, ние ќе го реши проблемот за вас во времето.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме !
Гаранција & Се Враќа
1. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Мислам дека ние може да го реши секој спор преку пријателски преговори.но, ние сме сигурни дека тоа ќе биде најбрз начин можеме да направиме. Ние ќе испрати според превозот метод посигурен и побрз начин, под вонредни околности.5mm
Пакет : 1 PCS билка мелница,не се вклучуваат други додатоци
Пакет : 1 buc билка мелница,бои ќе бидат испратени по случаен избор
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ако постојат некои изработка или материјал за дефекти со производи, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе размена или да нуди и други решенија за вас да се направи избор. Ние ќе остави порака за да му кажете на следење на број по ние брод на стоките за вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под испитување пред тие да бидат испратени. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се земе време да ни остави позитивен фидбек.

Детали

Обликот:
Бесплатни Тип
Бренд Име:
HGHRC
Број На Модел На:
Амстердам тутун билка мелница
Материјал:
Метал
боја:
сива АНТИЧКИОТ се меша бои
Функција:
метал билка тутун мелница
Функција:
прирачник за Тутун Мелница Мини Пушењето Дробилката
она што е:
Цигари Додатоци
useage:
Нови Тутун Мелница Crushe
Изглед:
Амстердам метал мелница
Објектот:
рака милер миксер Чад Дробилката
Име:
Рака Чудак миксер
Свеж

Избор на клиенти