.

.

New
14/18mm Високо Образовани КЕРАМИЧКИ Domeless Електрични Помине за 20mm Серпентина

14/18mm Високо Образовани КЕРАМИЧКИ Domeless Електрични Помине за 20mm Серпентина

DEN 362.00
DEN 426.24

Стока
Достапно.


14/18mm Високо Образовани КЕРАМИЧКИ Domeless Електрични Помине за 20mm Серпентина
Греење калем НЕ се вклучени !!!

Детали

боја:
14 и 18 Женски, 14 и 18 машки
Бренд Име:
TITST
Материјал:
C
Свеж

Избор на клиенти