.

.

New
Обичај школки Туш Завеса Висок Квалитет бања Прибор Бања екрани Прилагодено завеса

Обичај школки Туш Завеса Висок Квалитет бања Прибор Бања екрани Прилагодено завеса

DEN 807.00
DEN 1583.52

Стока
Достапно.

Ние не се Одговорни за вашата Царина. Ние само брод ставка на вашиот Али селектирани адреса стандардно.Обичај школки Туш Завеса Висок Квалитет бања Прибор Бања екрани Прилагодено завеса Обичај бања завеса со користење на вашите омилени шема, животно,цртан филм, сценско,или портрет. Детали за производот Материјал : полиестер Боја : Како на сликата покаже Лист Големина : Висока, Широк Големина : Мулти-големина Дали удар : Со дупки се прилагоди : Да Локација : Бања Оркестарот, Бања Прибор Функција : Еко-Пријателски,Порибено Вклучуваат : Туш Завеса и Куки Предмет Тип : Завеси Состојба : Нова и Висок Квалитет на Употреба : со Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација Procuct Карактеристики 1)со цел да се вклопи стандардизирани бања кади 2)Спречување на вода од јавните излезе од туш кабина 3)Меки и удобни предавање чувство 4)Машина за миење ладно. И ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни. Различни стилови, модерна, европа, америка,класичен, пастирски, и други. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат.

Детали

Големина:
48x72inch, 60x72inch, 66x72inch, 60x79inch, 66x79inch, 72x72inch, 72x79inch
Број На Модел На:
628
Стил:
Модерна
Бренд Име:
shunqian
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Сценско
Материјал:
Полиестер
Лист Големина:
Висока, Широк
боја:
Како се покаже слика
Е Прилагодена:
Yes
Дали удар:
Со Дупки
Локација:
Бања Оркестарот, Бања Прибор
Употреба:
Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација
Ширина:
120cm-180cm
Висина:
180cm-200cm
Топла клучни зборови за пребарување:
Туш Странични,Завеси ,Бања завеси,Бања завеса,Бања екрани
Шема:
Школки
Свеж

Избор на клиенти