.

.

New
MYRU Кул 3D печатење Bugatti спортски автомобил водоотпорен туш завеси кул туш завеса за бања

MYRU Кул 3D печатење Bugatti спортски автомобил водоотпорен туш завеси кул туш завеса за бања

DEN 1439.52

Стока
Достапно.


Материјал : полиестер
Големина : 70"by70" (180x180cm)
Пакет : еден showr завеса со 12 куки.
Карактеристики
1.3 D дигитално печатење технологија,го прави да изгледа жив, и добар постојаност на боја,машина перат
2.Водоотпорен Poyester Ткаенина,го прави Мувла, Mildew, Вода и Сапун Ѓубриња Отпорни
3.Смешни и Кул Дизајн го прави вашиот тоалет уникатен и необичен.Кога ќе се земе туш,тоа ви носи подобри расположението.
4.Бесплатни куки,направете го тоа лесно да го инсталирате
5.Еколошки пријателски, нема штетни дел

Детали

Големина:
180x180cm
Бренд Име:
MYRU
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Полиестер
Стил:
Европа
Шема:
Автомобил
Свеж

Избор на клиенти