.

.

New
MYRU Простор Галакси 3D печатење водоотпорен личност туш завеса уникатен туш завеси за бања

MYRU Простор Галакси 3D печатење водоотпорен личност туш завеса уникатен туш завеси за бања

DEN 1439.52

Стока
Достапно.


Материјал : полиестер
Големина : 70"by70" (180x180cm)
Пакет : еден showr завеса со 12 куки.
Карактеристики
1.3 D дигитално печатење технологија,го прави да изгледа жив, и добар постојаност на боја,машина перат
2.Водоотпорен Poyester Ткаенина,го прави Мувла, Mildew, Вода и Сапун Ѓубриња Отпорни
3.Смешни и Кул Дизајн го прави вашиот тоалет уникатен и необичен.Кога ќе се земе туш,тоа ви носи подобри расположението.
4.Бесплатни куки,направете го тоа лесно да го инсталирате
5.Еколошки пријателски, нема штетни дел

Детали

Големина:
180x180cm
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
MYRU
Стил:
Европа
Шема:
Сценско
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти