.

.

New
H+P#235 Топла Продажба мечка јава ајкула Обичај водоотпорен Туш Завеса Бања оркестарот повеќе големини SQ01003@H0235

H+P235 Топла Продажба мечка јава ајкула Обичај водоотпорен Туш Завеса Бања оркестарот повеќе големини [email protected]

DEN 930.00
DEN 1823.52

Стока
Достапно.

Однапред ви благодариме за вашето трпение. Материјал : 100% полиестер. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо, но поради високите e-mail на јачината на звукот и различни временски зони,тоа може да потрае некое време за нас да се одговори(и не можеме да одговарате на пораки неделите и други државни празници, ве молиме почекајте со трпение ако ни испратите пораки на/пред овие денови).
· Нормално на сад разлика во големината на се околу 2-3cm во мерењето.
Висок квалитет на современи водоотпорен бања завеса за бања производи туш завеса Производ Параметар : 1. Се користи како тоалет завеса,прозорец pannel или од врата на врата Пакет се Вклучени : 1 * Туш Завеси 12 * ПВЦ Куки 60x72 инчен =150x180cm 66x72 инчен =165x180cm 60x79 инчен =150x200cm 66x79 инчен =165x200cm 72x72 инчен =180x180cm 72x79 инчен =180x200cm
· Големината се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.
·Методи За Плаќање
Во моментов, aliexpress може да ги поддржи купувачи преку кредитна картичка (ЈЕНИ канал и долар канал), Web Money (WM), TT remittance, western union, Qiwi паричник, Бразил Boleto. Име : Полиестер, водоотпорен туш завеса.
·Време на Плаќање
Уплатата треба да се постигне во рок од 20 дена откако ќе го стави на ред, во спротивно нарачката ќе биде избришана автоматски.
· Ако најдете големината не ви одговара,ве молиме контактирајте со нас директно. Карактеристики : водоотпорен, mildew доказ, издржливи.Ве молиме проверете ги спецификации пред да се одржи редот.

Детали

Големина:
60x72 inch, 66x72 inch
Бренд Име:
shunqian
Стил:
Европа
Материјал:
Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Повеќе
Шема:
Цртан филм
Свеж

Избор на клиенти