.

.

New
Праска цвет 3D печатење туш завеси цвет туш завеса бања завеса модерна туш завеси

Праска цвет 3D печатење туш завеси цвет туш завеса бања завеса модерна туш завеси

DEN 1368.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


Материјал : полиестер
Големина : 70"by70" (180x180cm)
Пакет : еден showr завеса со 12 куки.
Карактеристики
1.3 D дигитално печатење технологија,го прави да изгледа жив, и добар постојаност на боја,машина перат
2.Водоотпорен Poyester Ткаенина,го прави Мувла, Mildew, Вода и Сапун Ѓубриња Отпорни
3.Смешни и Кул Дизајн го прави вашиот тоалет уникатен и необичен.Кога ќе се земе туш,тоа ви носи подобри расположението.
4.Бесплатни куки,направете го тоа лесно да го инсталирате
5.Еколошки пријателски, нема штетни дел

Детали

Големина:
180x180cm
Бренд Име:
MYRU
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Шема:
Флорални
Стил:
Европа
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти