.

.

New
100PCS за Еднократна употреба Коса, Туш Капа Не Ткаени Pleated Анти Прашина Жени Мажи Бања Капи за Спа Коса Салон Туш Када Додатоци

100PCS за Еднократна употреба Коса, Туш Капа Не Ткаени Pleated Анти Прашина Жени Мажи Бања Капи за Спа Коса Салон Туш Када Додатоци

DEN 220.00
DEN 231.36

Стока
Достапно.

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.9 инчен / 2. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! c6nvooi59b7vuec8vd.3 инчи / 16cm
Оригиналниот Ширина : Прибл. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Време На Испорака :
1. Овие не ткаени bouffant капа карактеристики affordably цени за депонирање дизајн.
Не-плетени, откачи-врзани полипропилен создава солидна бариера, совршен за во болница и лабораториска употреба
Широк водат бенд поедноставува donning и doffing, а истовремено обезбедувајќи поголема носи удобност
Affordably цени за депонирање дизајн обезбедува употреба-откако погодност
Предлози За Употреба На Храна Услуга, Болници, Лаборатории, Производство
Оригиналниот Должина : Околу.3 см
Материјал : Не-плетени Откачи-Врзани Полипропилен
Боја : Розева
1 x Pack Не-плетени Bouffant Капи (100 Pcs) 1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Детали

Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал Тип:
ПВЦ
Возрасна Група:
Универзална
Бренд Име:
JOCESTYLE
Број На Модел На:
туш капа
Стил:
Расположливиот
Употреба:
туш
Оригиналниот Должина:
Прибл. 6.3 инчи
боја:
Сина,Бела,Розова
Материјал:
Не-плетени Откачи-Врзани Полипропилен
Оригиналниот Ширина:
Прибл. 0.9 инчен
Свеж

Избор на клиенти