.

.

New
Бесплатен Превозот Антички Месинг Туш Поставите Двојна Рачка Ѕид Монтирани 8 Врнежи од дожд Туш со Телефон Стил Рачен Туш ZR10

Бесплатен Превозот Антички Месинг Туш Поставите Двојна Рачка Ѕид Монтирани 8 Врнежи од дожд Туш со Телефон Стил Рачен Туш ZR10

DEN 6768.00
DEN 9024.00

Стока
Достапно.

E-mail мене слика на она што го добива, ќе го добиете она што сте платиле. Не заборавајте да Комуницираат со мене. Ако не сте сигурни за данок проблем, ве молиме контактирајте ме пред да го купат. Не се жалам, откако ќе се оданочуваат. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. > Контактирајте не на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. 2, Обичај Данок. Користете "Додади во Кошничка" Копче ќе ја зачувате во комбинација превозот цена за вас. Б, Без Телефонски број . Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа.

Детали

Тип:
Бања & Туш Чешми
Бренд Име:
GIZERO
Големина:
201-300mm
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Изложени B & S Тапа Функција:
Со Лизгачот На Лентата За
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени B & S Чешми
Број На Модел На:
ZR10
Стил:
Класичен
Површински Третман:
античкиот заврши
Свеж

Избор на клиенти