.

.

New
KEMAIDI 3 Size 8 12 16 Врнежи од дожд Туш Главата Систем Бања & Туш Тапа Со Рака Спреј Бања Дожд Миксер Туш Комбо Сет

KEMAIDI 3 Size 8 12 16 Врнежи од дожд Туш Главата Систем Бања & Туш Тапа Со Рака Спреј Бања Дожд Миксер Туш Комбо Сет

DEN 3047.00
DEN 5859.36

Стока
Достапно.


ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .
Ако вашата земја е Бразил ,ве молиме кажете ни ја вашата CPF или CNPJ број . имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе го поставите за цел успешно
3.
Ние веруваме повратни информации е важен дел од aliexpress процес.ние ќе брод објект во рамките на 1-3 дена по сте го направиле плаќање, за повеќето од акциите производи
2.Ние брод повеќето предмети преку UPS-от ,DHL, EMS .
Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран Хром Финиш Топла и Ладна Вода Миксер Ѕид Монтирани Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти.Ние ја напуштат повратни информации за секоја завршена трансакцијата.Кина пост превозот
време на испорака
Област
UPS-от
DHL
EMS
Кина пост
Азија, Северна Америка
5-7days
3-7days
5-15days
7-20days
Запад Евра Средината На Исток Океанија
Исток Евра
5-7days
3-7days
7-15day
15-50 дена
Јужна Америка, Африка
7-9days
5-7 дена
15-28days
30-60days
3. Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот сјај Заврши ладна и топла вода црева & додатоци Доаѓа со 24 месеци производство гаранција
1.Поради обемот на трансакцијата ние ја напуштат повратни информации во серии.можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.

Детали

Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Бренд Име:
KEMAIDI
Функција:
Ладна и Топла
Големина:
>400mm
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Години Гаранција:
5 години
Стил:
модерен дизајн
Туш Главата Installtation:
Монтажа На Ѕид
Тип:
Бања & Туш Чешми, Туш Сет
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
Свеж

Избор на клиенти