.

.

New
Ретро Една Рачка Бања Туш Кадата Тапа Поставите Антички Месинг Заврши Ѕид Монтирани Рачен Туш Миксер Чешми Wrs015

Ретро Една Рачка Бања Туш Кадата Тапа Поставите Антички Месинг Заврши Ѕид Монтирани Рачен Туш Миксер Чешми Wrs015

DEN 3264.00
DEN 4799.52

Стока
Достапно.

Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Connection Type :
Стандардниот Тип на Врска : G1/2". Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори. Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.4 mm
Материјали :
Месинг.
Ако сакате G3/8" или G3/4", ве молиме оставете порака кога ќе ја поднесете вашата наддавање.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.
Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба.
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.

Детали

Вентил Core Материјал:
Керамички
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Број На Модел На:
Wrs015
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Функција:
Ладна и Топла
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Стил:
Класичен
Тип:
Бања & Туш Чешми, Бања & Туш Чешми
Изложени B & S Тапа Функција:
Без Лизгачот На Лентата За
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени B & S Чешми
Свеж

Избор на клиенти