.

.

New
висок квалитет месинг материјал хром и бела бања туш тапа поставите врнежи од дожд туш тапа поставите бања и туш тапа

висок квалитет месинг материјал хром и бела бања туш тапа поставите врнежи од дожд туш тапа поставите бања и туш тапа

DEN 9713.00
DEN 13680.00

Стока
Достапно.


Детали

боја:
Бела
Бренд Име:
Tuqiu
Број На Модел На:
YS-SF61221
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Стил:
Современа
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Големина:
131-200mm
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
is_customized:
Yes
Тип:
Бања & Туш Чешми, Туш Тапа
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
Свеж

Избор на клиенти