.

.

New
Бесплатен Превозот 8 Врнежи од дожд Туш Постави Ѕид Монтирани Бања Туш Главата Врвот Антички Ретро Стил Керамички Туш Миксер ZR12

Бесплатен Превозот 8 Врнежи од дожд Туш Постави Ѕид Монтирани Бања Туш Главата Врвот Антички Ретро Стил Керамички Туш Миксер

DEN 7560.00
DEN 10080.00

Стока
Достапно.

E-mail мене слика на она што го добива, ќе го добиете она што сте платиле. Не заборавајте да Комуницираат со мене. Купувачот е одговорен за врати пратката. 2, Обичај Данок. 4, Време на Испорака : Различни превозот методи доаѓаат со различни испорака распоред. Б, Без Телефонски број . Оддалечена област може да предизвика дополнителни превозот надомест. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори ПОБРЗО. Пакет Вклучувајќи Туш Постави додатоци
> Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. Ц, Без Точна адреса на улица. Ако не сте сигурни за данок проблем, ве молиме контактирајте ме пред да го купат. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. ова не Може да се избегне . D, Без Точен полно име на руски клиенти.Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета. Ако сте примиле оштетени парцела, не се лути. >Повратни информации ние ја опишуваат предмети, како и што можеме. Ако ние се пропушти нешто, ве молиме да ги споделите со нас.

Детали

Тип:
Бања & Туш Чешми
Бренд Име:
GIZERO
Големина:
201-300mm
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Изложени B & S Тапа Функција:
Со Лизгачот На Лентата За
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Број На Модел На:
ZR12
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени B & S Чешми
Стил:
Класичен
Површински Третман:
античкиот заврши
Свеж

Избор на клиенти