.

.

New
3 Бои за Избор Луксузни Месинг Врнежи од дожд Туш Колона

3 Бои за Избор Луксузни Месинг Врнежи од дожд Туш Колона

DEN 6444.00
DEN 8055.36

Стока
Достапно.


(2) Тоа ќе биде подобро ако може да ни каже што цената на фактурата ќе биде добро за вашите Сопствени.
(2) Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по сте го добиле на објектот и ја потврди.
(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.
Спедитор Дена
35-70
7-14
7-14
7-14
7-14
15-30
2-4
(1) Ние не сме одговорни за било која дестинација Обичај должност или увоз доход.
(1) Ако не сте задоволни кога ќе добиете предмети, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад.
(6) Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација.
(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.
(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.
(3) Ако стварта е неисправен по истекот на 30 Дена, вие се уште можете да го испрати назад до нас.
(3) Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и да го оставите позитивен commentson вашето искуство со нас!
(4) Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно за помош, наместо поднесување на наплата барање.

Детали

Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Број На Модел На:
L16856
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Функција:
Ладна и Топла
Бренд Име:
xTruly
Стил:
Класичен
Тип:
Бања & Туш Чешми, Туш Сет
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Свеж

Избор на клиенти