.

.

New
Модерната Ѕид Монтирани Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна Рачка Када Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy355

Модерната Ѕид Монтирани Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна Рачка Када Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy355

DEN 6249.00
DEN 8927.52

Стока
Достапно.


Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Гаранција : а
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.
Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не се
онлајн.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат. Ако сакате G3/8" или G3/4", ве молиме оставете порака кога ќе ја поднесете вашата наддавање.4 mm
Материјали :
Месинг.

Детали

Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Стил:
Современа
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Број На Модел На:
lcy355
Функција:
Ладна и Топла
Големина:
>400mm
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Тип:
Бања & Туш Чешми, Дожд Туш Тапа
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени Туш Чешми
Изложени Туш Тапа Функција:
Со Лизгачот На Лентата За
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Свеж

Избор на клиенти