.

.

New
Луксузна Ѕид Монтирани Пластични Материјали Топла и Ладна Мешање на Водата на Thermostatic Миксер

Луксузна Ѕид Монтирани Пластични Материјали Топла и Ладна Мешање на Водата на Thermostatic Миксер

DEN 4815.00
DEN 5664.48

Стока
Достапно.


П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.
(1) Ако не сте задоволни кога ќе добиете предмети, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад.
(2) Тоа ќе биде подобро ако може да ни каже што цената на фактурата ќе биде добро за вашите Сопствени.
(6) Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод. Ве молиме не го одбие нив за дополнителни превозот обвиненија.
[ Материјал ] : Пластика
[ Боја ] : Бела
[ Type ] : Themostatic Туш Тапа
[ Употреба ] : Туш
[ Додатоци ] : Дек Монтирани Одредување Делови
[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија
(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.com/store/101895
Контакт : Хенри
Тел : +86 130 5898 2176
Ве молиме имајте нашата продавница адреса или кликнете на врвот левата страна Add to Store Листа
. Ви благодариме!
Xinli Санитарија Предводник Продавница
Продавницата за Веб-страница : www. Бразил клиент ве молиме да ни овозможи со CNPJ или CPF код за превозот. Ви благодариме!
(5) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
(3) Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и да го оставите позитивен commentson вашето искуство со нас!
(4) Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно за помош, наместо поднесување на наплата барање.

Детали

Површина По Завршувањето:
Хром
Број На Модел На:
L17307
Стил:
Современа
Површински Третман:
Полиран
Функција:
Thermostatic Чешми
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Авто-Термостат За Контрола На
Бренд Име:
xTruly
Број на Рачки:
Никој
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Свеж

Избор на клиенти