.

.

New
Ретро Ѕид Монтирани Антички Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна Рачка Када Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lrs246

Ретро Ѕид Монтирани Антички Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна Рачка Када Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lrs246

DEN 6249.00
DEN 8927.52

Стока
Достапно.

Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат. Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени. Ако сакате G3/8" или G3/4", ве молиме оставете порака кога ќе ја поднесете вашата наддавање.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба.
Гаранција : а
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.

Детали

Вентил Core Материјал:
Керамички
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Број На Модел На:
lrs246
Стил:
Традиционалната
Функција:
Ладна и Топла
Големина:
>400mm
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Површински Третман:
Дувачкиот
Тип:
Бања & Туш Чешми, Дожд Туш Тапа
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени Туш Чешми
Изложени Туш Тапа Функција:
Со Лизгачот На Лентата За
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Свеж

Избор на клиенти