.

.

New
AUSWIND sliver полски тоалет тапа круг керамички база кристал тапа бакар ѕид бања тапа YG-01

AUSWIND sliver полски тоалет тапа круг керамички база кристал тапа бакар ѕид бања тапа YG-01

DEN 10464.00

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Детали

Бренд Име:
AUSWIND
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Вентил Core Материјал:
Керамички
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Стил:
Современа
Големина:
301-400mm
Број На Модел На:
YG-01
Функција:
Thermostatic Чешми,Ладна и Топла
Свеж

Избор на клиенти