.

.

New
Туш Сет. Хром Финиш Месинг Направи Туш Сет.Бања 3 Функција Туш Тапа. 12 Инчен Дожд Туш Главата Када Миксер Тапа

Туш Сет. Хром Финиш Месинг Направи Туш Сет.Бања 3 Функција Туш Тапа. 12 Инчен Дожд Туш Главата Када Миксер Тапа

DEN 7343.52

Стока
Достапно.

Туш Главата Материјал : не ' Рѓосувачки челик големина : 30x30cm, 12 инчи
2.
> Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање.Рака Туш Материјал : ABS
3. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. >Повратни информации ние ја опишуваат предмети, како и што можеме.
туш тапа
1. > Контактирајте не на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Крај : Хром
5.Туш мешање на вентил : Месинг
4. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 5 : 00 часот секој ден.Туш Рака : 380mm (15")
6.Туш глава : 200mm (8")
7. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. Ако ние се пропушти нешто, ве молиме да ги споделите со нас.Висина прилагодливи : 700 мм-1200mm(27.Рачен туш дојде со 1,5 M (59")црево
8.7") прилагодлива
> Исплата
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори ПОБРЗО. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Купувачот е одговорен за врати пратката.Инсталација растојание 13. Како транзит време варира.

Детали

Бренд Име:
HOTAAN
Големина:
210mm
Број На Модел На:
YT-5322
Стил:
Класичен
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Функција:
Температурата чувствителни
Површински Третман:
Полиран
Површина По Завршувањето:
Хром
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Една Рачка
Тип:
Бања & Туш Чешми, Туш Тапа
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени Туш Чешми
Изложени Туш Тапа Функција:
Со Лизгачот На Лентата За
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Свеж

Избор на клиенти