.

.

New
Бесплатен превозот Солидна Месинг Мат Црна Заврши Црна Една Рачка Самостојна Када Додатен Тапа Кат Планината FS020

Бесплатен превозот Солидна Месинг Мат Црна Заврши Црна Една Рачка Самостојна Када Додатен Тапа Кат Планината FS020

DEN 10606.00
DEN 11784.00

Стока
Достапно.


ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.

Детали

Бренд Име:
Fevnd
Вентил Core Материјал:
Керамички
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Број на Рачки:
Една Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Површински Третман:
Поцрнети
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Број На Модел На:
FS020
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Свеж

Избор на клиенти