.

.

New
Бесплатен превозот 1 Сет Бања Врнежи од дожд Туш Тапа Поставите Миксер Допрете Со Рака Sprayer Ѕид Монтирани Хром, Бакар YT-5335

Бесплатен превозот 1 Сет Бања Врнежи од дожд Туш Тапа Поставите Миксер Допрете Со Рака Sprayer Ѕид Монтирани Хром, Бакар YT-5335

DEN 3839.52

Стока
Достапно.


Туш Тапа
Бесплатен превозот 1 Сет Бања Врнежи од дожд Туш Тапа Поставите Миксер Допрете Со Рака Sprayer Ѕид Монтирани Хром, Бакар YT-5335
Материјал : Месинг
> Исплата
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ.
> Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 5 : 00 часот секој ден. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Како транзит време варира. Купувачот е одговорен за врати пратката. > Контактирајте не на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. >Повратни информации ние ја опишуваат предмети, како и што можеме. Ако ние се пропушти нешто, ве молиме да ги споделите со нас. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Детали

Бренд Име:
HOTAAN
Големина:
210mm
Стил:
Класичен
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Функција:
Температурата чувствителни
Површински Третман:
Полиран
Број На Модел На:
YT-5335
Површина По Завршувањето:
Хром
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Една Рачка
Тип:
Бања & Туш Чешми, месинг
Изложени Туш Тапа Функција:
Со Лизгачот На Лентата За
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени Туш Чешми
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Свеж

Избор на клиенти