.

.

New
CT12 Турбополнач Роторот Собранието CT12 Турбо Избалансирани Турбина Тркалото Бунари и Компресор Тркала

CT12 Турбополнач Роторот Собранието CT12 Турбо Избалансирани Турбина Тркалото Бунари и Компресор Тркала

DEN 2270.40

Стока
Достапно.


За повеќе прашања, добредојдени сте да ни се јавите директно или разговарајте онлајн или ни остави emai
Контакт со нас на :
Пекинг Глобалната Авто Делови Co.
Превозот Термини :
(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.
Повратни информации : Со цел да се подобри и нашата услуга и квалитет на стоките, тоа ќе биде високо ценета кога ќе го напуштите вашиот повратни информации за Aliexpress по добивањето на нашите производи.Информација За Производот :
CT12 B Турбополнач Избалансирани Турбо Роторот Собрание
Ве молам оставете ме на порака на вашата големина за CT12 B роторот собранието како што е подолу :
TW : Exducer дијаметар+ Inducer Дијаметар
Г.
(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја. Пекинг Кина.
(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Тел : 86-10-63789175
Факс : 86-10-63787176
. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
ADD : Room3-5-402, Yard7, Hengfuzhongjie, Fengtai Област.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Ние ќе направиме се што можеме за да го реши вашиот проблем; вашето задоволство е наш врвен приоритет загриженост. : Exducer дијаметар+ Inducer Дијаметар
Начин На Плаќање :
Можеме да го прифатиме вашата исплата преку Western Union, TT, Money gram и др само предвидено од страна Aliexpress Зачувам само.

Детали

Материјал:
alumium
Број На Модел На:
CT12
Бренд Име:
BJAP
Свеж

Избор на клиенти