.

.

New
ТУРБО TD05-10A ME080442/M013134/49178-00510/49178-00500 ЗА Sumitomo 120/Мачка E110 СО М ITSUBISHI 4D31,4D31T МОТОР

ТУРБО TD05-10A ME080442/M013134/49178-00510/49178-00500 ЗА Sumitomo 120/Мачка E110 СО М ITSUBISHI 4D31,4D31T МОТОР

DEN 7200.00

Стока
Достапно.


Опис На Производот
ТУРБО TD05-10 A ME080442/M013134/49178-00510/49178-00500 ЗА Sumitomo 120/Мачка E110 СО М ITSUBISHI 4 D31,4 D31 T МОТОР на ВОЗИЛО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ на АПЛИКАЦИЈАТА ИМЕ АПЛИКАЦИЈА ПАРАМЕТАР (ЗАФАТНИНА) ОД ДА МАЧКА E110 БАГЕР М ITSUBISHI Различни Sumitomo 120 БАГЕР КАТО HD300 GS-2 КАТО HD400 V2
Слични Производи Се Препорачува
Растенијата Профил
1~~Нашата Компанија Име : FENGCHENG TENGYUE ТУРБОПОЛНАЧ MAFATURER.
Ние сме производител на турбополнач и турбо резервни делови.
2~~Главно се користи во градежната машина,генератор,камион,автомобил итн.
3~~Нашите produts може да одговара со следнава моторот : Cu mmins/Kom atsu/
C на/ Hitachi/Бенц/ V olvo/като/Mit subishi/ Hyu ndai/Iveco/По kins/Играчка ota/Човек/
Isuzu/ Hino/Daewoo/ Scania/Sumitomo/A udi/Liebherr/Ni ssan/Tarta,итн.
4~~Ние, исто така, може да обезбеди турбо делови како што следува :
Поправка комплет,патрон,Заптивка,Компресор Тркала,Турбина тркала,
Роторот вратило,Компресор домување,Турбина домување,Ќе се Лого,
Весник лого,Удар јака,O-ring печатот,Итн. Опрема Екранот Склад Агол
Рок На Плаќање
ТТ,WESTERN UNION,PP
Обидете цел е прифатливо!
Примерокот е на располагање!
Пакување Детали
1) Tengyue Стандард Пакување, вклучувајќи tengyue Налепници на krabičkách. Неутрален Пакување Или пакет како услов. 2) Две TD05-10 A/TD05-10 A/6 S во Тетрапак. 3) Дрвени случај е добар избор за ocean shipping
Информации За Контакт
CN1001531985
Добредојдовте да се распрашува мене, јас ќе повратни информации во рок од 24 часа.

Детали

Бренд Име:
XMTURB
Материјал:
K418,75% НИКЕЛ ВКЛУЧЕНИ
Број На Модел На:
TD05-10A/TD05-10A/6
ТУРБО ДЕЛ БРОЈ:
49178-00510/49178-00500/49178-00530/49178-00540/49178-00510
моторот модел :
4D31, 4D31T
Опис:
Sumitomo 120, КАТО HD300GS-2 / HD400V2, Мачка E110
Производител На Мотори:
МИТ SUBISHI
chra:
49178-09710
Тест:
ПОМИНЕ HIGH-SPEED БАЛАНСИРАЊЕ ТЕСТ
вид бизнис:
фабрика
OE БР.:
ME080442, M013134
Место на Потекло:
Liaoning, Кина (Копно)
Автомобил Производител:
Мицубиши
Свеж

Избор на клиенти