.

.

New
Бренд Нови Бб рок на отплата Trombone Месинг Златен Лак Бб Тон Б рамен Правец на Инструмент со Cupronickel Отворот за Чистење Стап Случај

Бренд Нови Бб рок на отплата Trombone Месинг Златен Лак Бб Тон Б рамен Правец на Инструмент со Cupronickel Отворот за Чистење

DEN 7920.00

Стока
Достапно.


Материјал : Месинг
Површината материјал : Злато Лак
Клипот слајд : Cupronickel
Тон : Бб/Б рамен
Бел дијаметар : 208mm
Објектот тежина : 1170g / 2.6 Lb
Пакет големина : 96 * 35 * 30cm / 37.8 * 13.7 * 11.8 во
Пакет тежина : 3.9 kg / 8.6 Lbs
Пакет Листата :
1 * Рок На Отплата Trombone
1 * Cupronickel Отворот
1 * Чистење На Стап
1 * Пар на Ракавици
1 * Hardshell Случај

Детали

боја:
Злато
Тон:
Bb
Тело Материјал:
Фосфор & Бакар
Површината Материјал:
Златен Лак
Број На Модел На:
Рок На Отплата Trombone
Pisiton Материјал:
Жолта Месинг
Бренд Име:
ној
Свеж

Избор на клиенти