.

.

New
ОДИН ЈАГЛЕРОД тркала на патот велосипед, тркала 700C * 60MM ЈАГЛЕРОД ТРКАЛА Трки со велосипеди тркала

ОДИН ЈАГЛЕРОД тркала на патот велосипед, тркала 700C * 60MM ЈАГЛЕРОД ТРКАЛА Трки со велосипеди тркала

DEN 62266.00
DEN 66240.00

Стока
Достапно.

Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката . Гуми притисок 160 ~ 180 psi 4. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.1 центар 5.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното.

Детали

По завршувањето:
3K
Систем За Сопирање:
V Кочница
Број На Модел На:
CR-60MM
Тркала Материјал:
јаглерод
Применливи Велосипед:
Патот Велосипеди
Големина:
700C
Зборуваше Дупка:
20Ч/24 ЧАСА
Свеж

Избор на клиенти