.

.

New
Далеку спортски FSC38-ТМ-25 Novatec 38mm 25мм Кина ОЕМ велосипед тубуларна тркала, супер светло тубуларна јаглерод патот велосипед wheelset 38

Далеку спортски FSC38-ТМ-25 Novatec 38mm 25мм Кина ОЕМ велосипед тубуларна тркала, супер светло тубуларна јаглерод патот велосипед

DEN 21072.00

Стока
Достапно.

11 sp & Банален 9. Тоа може да има некои штета на кутијата за време на превозот, но вие ќе добиете комплетна и сосема нови тркала конечно.
PS : На следниве начини на плаќање се прифатливи,ве молиме контактирајте со нас за инструкции.
Производ Фотографии :
Пакување :
За нас
Ние сме една од најдобрите производители на јаглерод велосипед производи во кина.Ако не се остави какви било информации во врска со вашата нарачка, ние ќе брод 3 K мат финиш, со сите црна делови и shimanoo касета тело за вас.
Ние ќе обезбедиме дополнителни краци и брадавиците( 3pcs ) за да можете БЕСПЛАТНО !!!!! По вашата нарачка, ние треба 3-10 дена да се изгради на вашиот тркала, Pls да бидат трпеливи и да чекаат!
На тркала вие ќе добиете е иста како фотографии покажуваат.
Превозот штета се користи за да биде проблем во светот широк испорака, со цел да се реши ова, ние се дизајнира нов кутија со силна внатре структура.Опис На Производот :
Farsports Официјалната Продавница 3 / Контакт : кајл
Farsports НОВИ јаглерод 38mm 25мм тубуларна велосипед тркала. Тоа ќе го заштити вашиот тркала од насилно фрлање и притисок на долго патување.
Answer : ___________________________ Note : Производи мора да биде во нова состојба.
Сите наши производи се произведени како меѓународни стандарди за квалитет./Детали
Тркала Тип :
Тубуларна Тркала
Големина на :
700c
Прирабници Ткаат Опции :
3 K
Прирабници Заврши Опции :
Matte
Прирабници Материјал :
Целосна Карбонски влакна
Се Користи За :
Патот Велосипед
Прирабници Длабочина*Широк :
38mm*тубуларна 25mm
Rim Тежина : Тубуларна : 38 0+/-15g/еез
Прирабници Дупки :
Пред : 20Ч / Задните : 24 ЧАСА
Хабовите : Novatec 291 582 центар
Хабовите Bearling :
Запечатени лежишта, пред 2, заден 4
Хабовите Тегови :
315g/set
Хабовите Боја Опции :
Црна
Хабовите Касета Тело :
Shima 9.

Детали

боја:
30 25 Тркала, 38 25 Тркала, 50 25 Тркала, 60 25 Тркала, 88 25 Тркала
Бренд Име:
farsports
По завршувањето:
3K matte
Број На Модел На:
FSC38-ТМ-25
is_customized:
Yes
Систем За Сопирање:
V Кочница
Тркала Материјал:
јаглерод
Применливи Велосипед:
Патот Велосипеди
Големина:
28inch 700c
Зборуваше Дупка:
20/24 ЧАСА
Прирабници:
Патот 38mm*тубуларна 25mm
Appreance:
3K matte
Дупки:
20/24 ЧАСА
Кочница Песна:
Базалт кочница површина
центар:
Патот Novatec 291 582 центар, црна
Тип:
Campagy 9.10.11 сп
Краци:
Sapim cx-ray, црна
Nippes:
Sapim sils, црна
Тежина:
1300g/set+/-30g
Свеж

Избор на клиенти