.

.

New
1Pcs Нови 700C 88mm тубуларна rim песна фиксна опрема патот велосипед 12K целосна јаглерод влакна велосипед тркала 18 20 21 24 28 32 дупки Слободен брод

1Pcs Нови 700C 88mm тубуларна rim песна фиксна опрема патот велосипед 12K целосна јаглерод влакна велосипед тркала 18 20 21 24

DEN 5087.04

Стока
Достапно.

Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката.)
1 Pcs тркала rim (цената е за еден rim)
W e ight : прибл 510g/еез
Велосипед Тип : Патот Велосипед
Помина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. дупки може да се прилагоди,Ако треба и други дупки , ве молиме да бидат слободни да контакт .
ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ
Големина : 700 C
Модел : 88mm тубуларна rim-12 K
Rim ширина : 20.
Данок :
Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, Царинење е одговорност на купувачот, купувачот треба да одговорен за сите даноци.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер : Еллин , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не't изберете Кина Пост Воздух Mail.

Детали

боја:
16 дупки, 18 дупки, 18 дупки G3 стил, 20holes, 21holes, 21 дупки G3 стил, 24 дупки, 28 дупки, 32 дупки, дупки 36
is_customized:
Yes
Систем За Сопирање:
V Кочница
По завршувањето:
сјај / мет (default сјај)
Тркала Материјал:
јаглерод
Број На Модел На:
88mm тубуларна rim-12K
Применливи Велосипед:
Патот Велосипед / Нумера / Фиксна Опрема Велосипед
Големина:
700C
Зборуваше Дупка:
16/18/20/21/24/28/32/36 дупки
Материјал:
3K / UD / 12K(default 12K)
државната:
100% нови
Свеж

Избор на клиенти