.

.

New
1Pair Нови розова 700C 88mm clincher прирабници патот велосипед 3K UD 12K целосна јаглерод велосипед wheelset аеро краци 20.5 23 ширина 25мм Слободен брод

1Pair Нови розова 700C 88mm clincher прирабници патот велосипед 3K UD 12K целосна јаглерод велосипед wheelset аеро краци 20.5

DEN 15407.52

Стока
Достапно.

сад : по{јасни : и двете}@медиуми (min-ширина : 760px){.сад{ширина : 1200px9}}.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад{соочи-лево : 20px;соочи-право : 20px;width : авто}}@медиуми (min-ширина : 1020px){.5em}h2{маргина-bottom : .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;бело-простор : нормален;*маргина-лево : -7px}копчето,текст,одберете,textarea{font-size : 100% ;маргина : 0;vertical-align : основна линија;*vertical-align : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;font-size : 100% ;vertical-align : middle}копчето,текст{overflow : видливи;line-height : нормален}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{-webkit-appearance : button;cursor : pointer;border-radius : 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутија-големината : граница-box); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{-webkit-appearance : textfield;-moz-box-sizing : content-box;-webkit-box-sizing : content-box;box-sizing : content-box}input[type=search] : : -webkit-search-cancel-button,input[type=search] : : -webkit-search-decoration{-webkit-appearance : none}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;vertical-align : top}html{font-size : 100% }body{font-size : 75%;color : #000;font-family : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,Sim Sun,"å®"ä½"";line-height : 1.сад{маргина-право : auto;маргина-лево : auto;соочи-лево : 0;соочи-право : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.25em}вечерам{врвот : -.25 em}h5{маргина-bottom : 1.25}h5{font-size : 1em;font-weight : 700}h6{font-size : 1em;font-weight : 700}a{color : #06c;text-за декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;text-за декорација : подвлече} .

Детали

боја:
со NOVATEC 271 центар, со NOVATEC 291 центар, со ИЗБРАНИ центар, со POWERWAY R13, со POWERWAY R13 G3, R13 Керамички лого, со POWERWAY R39 G3, со POWERWAY R36, со POWERWAY R36 G3, R36 Керамички лого, R36 G3 Керамички
is_customized:
Yes
Систем За Сопирање:
V Кочница
Применливи Велосипед:
Патот Велосипеди
По завршувањето:
обоени се наслика
Тркала Материјал:
јаглерод
Број На Модел На:
88mm clincher rim-пинк
Големина:
700C
Зборуваше Дупка:
пред 20+задни 24 или пред 18+задни 21
1pair wheelset:
еден предните тркала и еден задните тркала и 1 пар skewers
Карактеристики:
собрани се заврши вклучуваат краци и центри
Материјал:
3K / UD / 12K(default 3K)
Rim ширина:
20.5 / 23 / 25мм (default 20.5 mm)
државната:
100% нови
Свеж

Избор на клиенти