.

.

New
Најновите 700C Фиксна Опрема/ Нумера/ Патот велосипед целосна јаглерод велосипед wheelset 3 краци и тубуларна rim интегриран со центар Бесплатен превозот

Најновите 700C Фиксна Опрема/ Нумера/ Патот велосипед целосна јаглерод велосипед wheelset 3 краци и тубуларна rim интегриран

DEN 11423.00
DEN 11423.04

Стока
Достапно.


Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. 3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели 4 Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.
Една година гаранција за квалитет Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-60days. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Најновите 700 C Фиксна Опрема/ Нумера/ Патот велосипед целосна јаглерод велосипед wheelset 3 краци и тубуларна rim интегриран со центар Бесплатен превозот
ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ
Големина : 700 C
Модел : 3 зборуваше и тубуларна rim интегриран
Rim ширина : 20.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.5 mm
Крај : сјај / мет (default мет)
Материјал : 3 K / UD / 12 K(default 3 K, Јапонија карбонски влакна)
1 Pcs тркала
Вклучува центрите ( Фиксна Опрема/ Песна велосипед задните центар со една брзина freewheel, Патот велосипед центар в на употреба за 8/9/10/11 брзина SHIMANO/SRAM freewheel, ако ви е потребна за употреба за CAMPAGNOLO freewheel,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми.
Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука!
. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.

Детали

боја:
патот велосипед напред, патот велосипед задниот дел, Фиксна Опрема пред се, Фиксна Опрема задните
is_customized:
Yes
Систем За Сопирање:
V Кочница
По завршувањето:
сјај / мет (default мет)
Тркала Материјал:
јаглерод
Број На Модел На:
3 краци-тубуларна
Применливи Велосипед:
Фиксна Опрема/ Нумера/ Патот велосипед
Големина:
700C
Зборуваше Дупка:
3 краци и rim интегриран
Карактеристики:
собрани се заврши вклучуваат центар
Материјал:
3K / UD / 12K(default 3K)
државната:
100% нови
Свеж

Избор на клиенти