.

.

New
Нови 700C 3K UD 12K 18K целосна јаглерод тубуларна прирабници Песна Фиксна Опрема велосипед затворен тркала на Патот велосипед диск диск тркала Бесплатен превозот

Нови 700C 3K UD 12K 18K целосна јаглерод тубуларна прирабници Песна Фиксна Опрема велосипед затворен тркала на Патот велосипед

DEN 24863.00
DEN 24863.04

Стока
Достапно.


2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука!. Ние препорачуваме да изберете ЕМС .
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планирате да направите нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.)
Тежина : околу 1500g/еез
Велосипед Тип : Track/ Фиксна Опрема / Патот Велосипед
Помина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
Една година гаранција за квалитет Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-60days. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ
Големина : 700 C
Модел : ограден со тркала тубуларна
Rim ширина : 23mm
Главната Боја : како на сликите ( Ние, исто така, може да се направи со логото,и добредојде соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.

Детали

боја:
По завршувањето:
сјај / мет
is_customized:
Yes
Систем За Сопирање:
V Кочница
Број На Модел На:
затворен тркало-тубуларна
Тркала Материјал:
јаглерод
Големина:
700C
Зборуваше Дупка:
затворен тркала
Применливи Велосипед:
Фиксна Опрема велосипед/ Песна велосипед/ Патот велосипед
Карактеристики:
собрани се заврши вклучуваат центар
Материјал:
3K / UD / 12K / 18K
државната:
100% нови
Свеж

Избор на клиенти