.

.

New
Управниот Матични Главата Трка Лежишта За Хонда CRF250R 14-15 CRF450R од 13 до 15 Мотокрос Enduro Мотоцикл Supermoto Dirt Bike Off Road

Управниот Матични Главата Трка Лежишта За Хонда CRF250R 14-15 CRF450R од 13 до 15 Мотокрос Enduro Мотоцикл Supermoto Dirt Bike

DEN 835.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.

2 парчиња Заострените Валчести Лежишта(Без Пломби) Замена на резервни делови,иста големина и квалитет како акции оние. Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Инсталација Настава НЕ се Вклучени
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Фитинг Ќе се Добие Објект од Иста Како и На Слики.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Спецификација : Боја : Како Слики Материјал : 45# Висока Цврстина Челик Fitment : 2014 - 2015 CRF 250 R 2013 - 2015 CRF 450 R Пакетот Вклучува : 2 buc Заострените валчести лежишта (без пломби).
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.

Детали

Објектот Висина:
2cm
Име На Модел:
SB-CR30513050
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Должина:
6cm
Тип На Објект:
тркала
Материјал Тип:
Челик
Објектот Тежина:
0.1kg
Бренд Име:
CAKEN
Свеж

Избор на клиенти