.

.

New
44mm Тркала Изолација/Адаптери PCD 5x100 Да 5x100 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 57.1-57.1 mm Тркала Studs M12X1.5

44mm Тркала Изолација/Адаптери PCD 5x100 Да 5x100 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 57.1-57.1 mm Тркала Studs M12X1.5

DEN 2016.00

Стока
Достапно.


Наплата ќе се даде откако ќе се добие производ и потврди нема исчезнати делови.
Опис На Производот :
БРЕНД НОВИ 6061-T6 ПАЛКА АЛУМИНИУМСКИ ТРКАЛА АДАПТЕРИ (ПАР)
CNC МАШИНСКИ
ЕКСТРЕМНИ СИЛНИ И ЛЕСНИ
МАШИНА ПРИТИСНЕ STUDS И ПОВЛЕЧИ ОРЕВИ НАПРАВЕНИ НА ОДДЕЛЕНИЕ 10. Ние само guarentee дека ќе добиете објект како што е опишано во нашата листата(s).5 (Вклучува Отвори Заврши Повлечи Ореви )
Spacer Дебелина : 44mm
Воланот-центрични усна на изолација во овој оглас се 57.Е поголема од центарот на страната дупки може да се користи, но не може да се ветувањето . Сепак, ние не може да guarentee на fitment на секое возило.
Забелешка : Ако вашиот центар studs' должина се поголеми од адаптер дебелина, можеби ќе треба да се намали центар studs, така што на вашиот тркала можат да седат рамна на адаптери. *** Специјални Забелешки * * * * Ако вашиот центар stubs' должина е повеќе од адаптери' дебелина, можеби ќе треба да го земјата надолу центар studs, така што вашите тркала можат да седат рамна на адаптери. Тоа е крајот на корисниците responsibilty да се осигура дека тоа е точниот производ. Ова значи дека вашата ОЕМ Тркала со centerbore на 57. Ние само guarentee дека ќе добиваат она што е опишано, ние не guarentee било fitment на секое возило.1 mm
Центар Прстени : 57.1 mm во дијаметар.9 ЧЕЛИК
БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ЌЕ ГО ПРОВЕРИ SPACER SPEC ПОДОЛУ
ВРАТИ/ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство.

Детали

Материјал:
Алуминиум легура 6061 - T6
Број На Модел На:
5*100 До 5*100-57.1-44
Бренд Име:
passches
Дебелина:
44mm
Надворешен дијаметар:
150mm
Возилото Топ Модел :
5*100
Тркала Топ Модел:
5*100
Центар Создаден:
57.1 mm
центар прстени:
57.1 mm
Тркала Studs:
M12X1.5
Свеж

Избор на клиенти