.

.

New
20mm Тркала Изолација/Адаптери PCD 5x100 Да 5x114.3 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 57.1-67.1 mm Тркала Studs M12X1.5

20mm Тркала Изолација/Адаптери PCD 5x100 Да 5x114.3 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 57.1-67.1 mm Тркала Studs M12X1.5

DEN 1920.00

Стока
Достапно.

Тоа е крајот на корисниците' одговорноста да го осигура овој објект е точниот производ за вашите тркала. Сликата е за примерокот само. Ве молиме ни e-mail ако не сте сигурни, па ние може да ви помогне да го дознаам. Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе кредитна вашите пари назад минус превозот цена. Ова значи дека вашата ОЕМ Тркала со centerbore на 67.1 мм ќе одговара удобно на нашата spacer за тоа ОЕМ одговара!
Центарот на воланот центар дупка помалку од центарот дупка на страната, не може да се инсталира.
30% ре-порибување на плаќање ќе се наплаќа за враќање на објектот. Ние само guarentee дека ќе добиете објект како што е опишано во нашата листата(s).9 ЧЕЛИК
БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ЌЕ ГО ПРОВЕРИ SPACER SPEC ПОДОЛУ
ВРАТИ/ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство.
Еден Пар(2) На Тркала Адаптери
Ќе Добиете 2 парчиња Адаптери се Приспособува На :
Возилото Топ Модел : 5 X100
Тркала Гром Patter : 5 X114.
Барање мора да се направи во рок од 7 дена по добивањето на објектот. Ние само guarentee дека ќе добиваат она што е опишано, ние не guarentee било fitment на секое возило.
Забелешка : Ако вашиот центар studs' должина се поголеми од адаптер дебелина, можеби ќе треба да се намали центар studs, така што на вашиот тркала можат да седат рамна на адаптери. *** Специјални Забелешки * * * * Ако вашиот центар stubs' должина е повеќе од адаптери' дебелина, можеби ќе треба да го земјата надолу центар studs, така што вашите тркала можат да седат рамна на адаптери.

Детали

Материјал:
Алуминиум легура 6061 - T6
Број На Модел На:
5*100 5*114.3-57.1 Да 67.1-20
Бренд Име:
passches
Дебелина:
20mm
Надворешен дијаметар:
150mm
Возилото Топ Модел :
5*100
Тркала Топ Модел:
5*114.3
Центар Создаден:
57.1 mm
центар прстени:
67.1 mm
Тркала Studs:
M12X1.5
Свеж

Избор на клиенти