.

.

New
Лесни Камера Виткање Tripod Стојат Стабилизатор стабилна Рачни Зафат за Canon Nikon, Sony DV Видео dslr фото

Лесни Камера Виткање Tripod Стојат Стабилизатор стабилна Рачни Зафат за Canon Nikon, Sony DV Видео dslr фото

DEN 471.00
DEN 523.20

Стока
Достапно.

Преносни И Лесни Мини Tripod Стојат Рачни Стабилизатор за Canon Sony Nikon Pentax Олимп t5i t4i t3i Дигитална Камера Бесплатен Превозот
Карактеристики : Преносни и лесни Мини Патување Tripod да одат заедно со вашиот дигитален фото апарат мала тежина и симпатична малата големина е идеален за се носат во патување И deigned panhead го прави лесно да се погодни за сите камери и дигитални камери Цврста и Стабилна Виткање Tripod Отвори на две нозе, од Дигиталната Камера Tripod Притиснете пурпурна круг копчето за ослободување на panhead за усогласување Дигитална Камера Патување Tripod може да се користи на мала големина на топката главата, промени за да биде лесен се справи со Големина : 16cm долго кога укината, 9.5 cm долги, кога работното време Тежина : 133g Материјал : Пластични Пакет, вклучувајќи : 1 * Преносни Tripod за видео камера и Камерата

Детали

Тежина (g):
133
Макс Extened Должина (mm):
95
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Бренд Име:
FOTOMATE
Укината Должина (mm):
160
Употреба:
Дигитална Камера
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
М-07
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти