.

.

New
Јанг Jie tripod JY0606 1.8 m емитува професионални SLR фото апарати компатибилен со Manfrotto хидраулични

Јанг Jie tripod JY0606 1.8 m емитува професионални SLR фото апарати компатибилен со Manfrotto хидраулични

DEN 8436.00
DEN 16224.00

Стока
Достапно.


Ако превозот адреса припаѓа на далечинскиот управувач, за да го додадете 60 долари далечински такса, се надевам дека може да се разбере

Детали

Тежина (g):
4640
Пакет:
Yes
Тип:
Професионални Tripod
Укината Должина (mm):
890
Број На Модел На:
JY0606
Материјал:
Алуминиум
Макс Extened Должина (mm):
1850 година
Употреба:
Видео Камерата
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти