.

.

New
Jie Јанг професионални JY0606C Јаглерод tripod SLR фото апарати компатибилен со Manfrotto хидраулични глава

Jie Јанг професионални JY0606C Јаглерод tripod SLR фото апарати компатибилен со Manfrotto хидраулични глава

DEN 11207.00
DEN 21552.00

Стока
Достапно.


Ако превозот адреса припаѓа на далечинскиот управувач, за да го додадете 60 долари далечински такса, се надевам дека може да се разбере

Детали

Број На Модел На:
JY0606C
Материјал:
Карбонски Влакна
Пакет:
Yes
Тип:
Професионални Tripod
Употреба:
Видео Камерата
Укината Должина (mm):
810
Макс Extened Должина (mm):
1600
Тежина (g):
3760
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти